SR1206JR-07240RL
MFR.Part #
SR1206JR-07240RL
JLCPCB Part #
C874001
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS