SR1206JR-0722RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SR1206JR-0722RL
JLCPCB Part #
C723490
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 250mW 500V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS