SR1206JR-0715RL
MFR.Part #
SR1206JR-0715RL
JLCPCB Part #
C326802
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS