SR1206FR-7W120RL
MFR.Part #
SR1206FR-7W120RL
JLCPCB Part #
C6823806
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS