SR1206FR-7T8R2L
MFR.Part #
SR1206FR-7T8R2L
JLCPCB Part #
C5925377
Description
-55℃~+155℃ 750mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS