SR1206FR-7T510RL
MFR.Part #
SR1206FR-7T510RL
JLCPCB Part #
C6683833
Description
-55℃~+155℃ 510Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS