SR1206FR-7T2K7L
MFR.Part #
SR1206FR-7T2K7L
JLCPCB Part #
C6823794
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS