SR1206FR-7T20RL
MFR.Part #
SR1206FR-7T20RL
JLCPCB Part #
C873928
Description
-55℃~+155℃ 20Ω 500V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS