SR1206FR-7T1K1L
MFR.Part #
SR1206FR-7T1K1L
JLCPCB Part #
C5759727
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS