SR1206FR-076R8L
MFR.Part #
SR1206FR-076R8L
JLCPCB Part #
C873917
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS