SR1206FR-0768KL
MFR.Part #
SR1206FR-0768KL
JLCPCB Part #
C5759720
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS