SR1206FR-074R99L
MFR.Part #
SR1206FR-074R99L
JLCPCB Part #
C873914
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.99Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS