SR1206FR-072R49L
MFR.Part #
SR1206FR-072R49L
JLCPCB Part #
C873901
Description
-55℃~+155℃ 2.49Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS