SR1206FR-072R2L
MFR.Part #
SR1206FR-072R2L
JLCPCB Part #
C873900
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 250mW 500V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS