SR1206FR-0728KL
MFR.Part #
SR1206FR-0728KL
JLCPCB Part #
C6495473
Description
-55℃~+155℃ 250mW 28kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS