SR1206FR-071R15L
MFR.Part #
SR1206FR-071R15L
JLCPCB Part #
C6302198
Description
-55℃~+155℃ 1.15Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS