SR0805MR-7W6R2L
MFR.Part #
SR0805MR-7W6R2L
JLCPCB Part #
C4192867
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.2Ω Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS