SR0805MR-7W62KL
MFR.Part #
SR0805MR-7W62KL
JLCPCB Part #
C4329021
Description
-55℃~+155℃ 250mW 62kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS