SR0805MR-7W11KL
MFR.Part #
SR0805MR-7W11KL
JLCPCB Part #
C4090939
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS