SR0805MR-0775KL
MFR.Part #
SR0805MR-0775KL
JLCPCB Part #
C4307646
Description
-55℃~+155℃ 125mW 75kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS