SR0805MR-07750RL
MFR.Part #
SR0805MR-07750RL
JLCPCB Part #
C3981967
Description
-55℃~+155℃ 125mW 750Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS