SR0805MR-07680RL
MFR.Part #
SR0805MR-07680RL
JLCPCB Part #
C4222191
Description
-55℃~+155℃ 125mW 680Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS