SR0805MR-075K6L
MFR.Part #
SR0805MR-075K6L
JLCPCB Part #
C4014477
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.6kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS