SR0805MR-0756RL
MFR.Part #
SR0805MR-0756RL
JLCPCB Part #
C4086364
Description
-55℃~+155℃ 125mW 56Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS