SR0805MR-074K7L
MFR.Part #
SR0805MR-074K7L
JLCPCB Part #
C4183178
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS