SR0805MR-07430RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SR0805MR-07430RL
JLCPCB Part #
C4194630
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 430Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS