SR0805MR-07390RL
MFR.Part #
SR0805MR-07390RL
JLCPCB Part #
C4115862
Description
-55℃~+155℃ 125mW 390Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS