SR0805MR-072R4L
MFR.Part #
SR0805MR-072R4L
JLCPCB Part #
C3922595
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.4Ω Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS