SR0805MR-07270RL
MFR.Part #
SR0805MR-07270RL
JLCPCB Part #
C4021764
Description
-55℃~+155℃ 125mW 270Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS