SR0805MR-0724RL
MFR.Part #
SR0805MR-0724RL
JLCPCB Part #
C4079914
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS