SR0805MR-07180RL
MFR.Part #
SR0805MR-07180RL
JLCPCB Part #
C4086487
Description
-55℃~+155℃ 125mW 180Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS