SR0805MR-0711RL
MFR.Part #
SR0805MR-0711RL
JLCPCB Part #
C3964005
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 125mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS