SR0805MR-0710KL
MFR.Part #
SR0805MR-0710KL
JLCPCB Part #
C4310969
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 125mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS