SR0805MR-07100RL
MFR.Part #
SR0805MR-07100RL
JLCPCB Part #
C3976305
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 125mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS