SR0805KR-7W62KL
MFR.Part #
SR0805KR-7W62KL
JLCPCB Part #
C4315932
Description
-55℃~+155℃ 250mW 62kΩ Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS