SR0805KR-7W330RL
MFR.Part #
SR0805KR-7W330RL
JLCPCB Part #
C3912792
Description
-55℃~+155℃ 250mW 330Ω Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS