SR0805KR-7W2R2L
MFR.Part #
SR0805KR-7W2R2L
JLCPCB Part #
C3933413
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 250mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS