SR0805KR-7W13KL
MFR.Part #
SR0805KR-7W13KL
JLCPCB Part #
C4203177
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 250mW Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS