SR0805KR-0775RL
MFR.Part #
SR0805KR-0775RL
JLCPCB Part #
C4186185
Description
-55℃~+155℃ 125mW 75Ω Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS