SR0805KR-075K6L
MFR.Part #
SR0805KR-075K6L
JLCPCB Part #
C3990732
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.6kΩ Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS