SR0805KR-074R7L
MFR.Part #
SR0805KR-074R7L
JLCPCB Part #
C4120421
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.7Ω Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS