SR0805KR-073R9L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SR0805KR-073R9L
JLCPCB Part #
C4041000
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.9Ω Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS