SR0805KR-07390RL
MFR.Part #
SR0805KR-07390RL
JLCPCB Part #
C4340915
Description
-55℃~+155℃ 125mW 390Ω Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS