SR0805KR-07300RL
MFR.Part #
SR0805KR-07300RL
JLCPCB Part #
C4312351
Description
-55℃~+155℃ 125mW 300Ω Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS