SR0805KR-072R4L
MFR.Part #
SR0805KR-072R4L
JLCPCB Part #
C3968446
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.4Ω Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS