SR0805KR-0720KL
MFR.Part #
SR0805KR-0720KL
JLCPCB Part #
C4241778
Description
-55℃~+155℃ 125mW 20kΩ Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS