SR0805KR-071R6L
MFR.Part #
SR0805KR-071R6L
JLCPCB Part #
C4189151
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 125mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS