SR0805KR-071R2L
MFR.Part #
SR0805KR-071R2L
JLCPCB Part #
C4200635
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 125mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS