SR0805KR-071K1L
MFR.Part #
SR0805KR-071K1L
JLCPCB Part #
C3964979
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 125mW Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS