SR0805JR-7W68KL
MFR.Part #
SR0805JR-7W68KL
JLCPCB Part #
C7016533
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS